Získajte detailný pohľad

Priemyselné čistenie ponúka veľké príležitosti v malých detailoch

Môžete si inštalovať najnovšiu technológiu s dokonalým rozvrhnutím továrne. Môžete si optimalizovať výrobné linky a zaškoliť svojich pracovníkov na získanie najlepších schopností. Ale keď sa na to pozriete ako na celok, je ľahké zabudnúť na malé, ale rozhodujúce detaily, ako sú čistenie a údržba. Keď ide o neustále zlepšovanie, záleží na každej sekunde, bez ohľadu na to, kde ju nájdete. A to je dôvod, prečo sú handry minulosťou. Je čas upustiť od tradícií a handier. Je čas pozrieť sa na detaily.

Ind LL CC incl Logo 1_500x700.tif

Výkon sa začína u vašich pracovníkov 

Keď ide o zvýšenie výkonu, nie vždy je ľahké dosiahnuť, aby sa zmeny udržali v praxi dlhodobo. Naučte sa, ako zmeniť plány na skutočnosť tým, že sa zameriate na konkrétne potreby vašich pracovníkov a podporíte ich jednoduchými a flexibilnými produktmi na utieranie a čistenie, ktoré predstavujú zmenu, čo pretrvá.


 

TORK SWE 02-16 0168_500x700.tif


Čistenie predstavuje starostlivosť

Údržba nie je len starostlivosť o stroje. Je to aj starostlivosť o vašich pracovníkov. Podľa výskumov sú činnosti spojené s údržbou bežným zdrojom úrazov. Správne zabezpečenie základných vecí bude mať veľký dopad na celkový bezpečný výkon.

 

TORK SWE 1 0229_500x700.tif

Overené výhody v produktivite

V dnešnej dobe využíva väčšina zákazníkov z priemyselnej výroby v Európe handry a utierky na prenájom na utieranie a čistenie. Nezávislé testy potvrdili, že čistiace utierky Tork s exelCLEAN® efektom prevyšujú výkonom handry a utierky na prenájom ušetreným časom, námahou a použitými rozpúšťadlami na tú istú úlohu:

Až o 35 % menej času
Až o 41 % menej rozpúšťadiel
Až o 31 % menej námahy