Tork-bestx2-original.jpg

Zlepšite výsledky svojho auditu

Zlepšite výsledky svojho auditu

Ako dodávateľ, ktorý spolupracuje s inými odvetviami, určite viete, že výsledky auditu vykonaného zákazníkom majú kľúčový vplyv na vaše podnikanie. Je to jasné. Preto keď zákazníci prídu na návštevu, chcú vidieť moderné, čisté a organizované pracovné prostredie. Špinavé handry hodené na hromade spôsobujú, že dokonca aj najmodernejšia hala so špičkovým vybavením vyzerá neprofesionálne. 

 

„Ak vo fabrike vládne neporiadok, okamžite to vyvoláva dojem, že sa ponúkajú výrobky nižšej kvality a že firma je menej profesionána.“ 

- Špecialista kontroly kvality. 

 

Vymeňte handry za priemyselné čistiace utierky Tork

Jedným z najjednoduchších a najrýchlejších spôsobov, ako zlepšiť svoje výsledky, je prejsť na výrobky Tork – profesionálne čistiace utierky novej generácie. Vďaka nim budú vaši zamestnanci schopní čistiť a utierať rýchlejšie, jednoduchšie a efektívnejšie. Navyše naše moderné dávkovače umožňujú udržiavať čistotu na pracovisku v súlade s metódou 5S. Vaše objekty budú vyzerať profesionálnejšie, čo sa prejaví na pozitívnom vnímaní vašej spoločnosti a výrobkov. To vám nielen umožní udržať si zmluvných partnerov, ale aj získať nových. 

 

Stavte na opakovateľnosť a zlepšite kvalitu

Tradičné handry z nastrihaných odevov vyrobených z rôznych materiálov nezaručujú rovnakú kvalitu používania. Priemyselné čistiace utierky Tork boli navrhnuté na konkrétne použitie. Zakaždým, keď ich používate, ponúkajú opakovateľnú, vysokú kvalitu. Vďaka tejto istote bude vaše čistenie jednoduchšie a rýchlejšie. Vaši zamestnanci budú usilovnejšie pracovať a budú sa vyhýbať polovičatým riešeniam. V tomto prípade sa opakovateľnosť prejaví na vyššej kvalite. 

 

Zvýšte motiváciu

Čistá podlaha vo fabrike dvíha morálku manažérov aj radových zamestnancov a motivuje ich k práci. A keď práca napreduje, zamestnanci majú vyššiu šancu získať prémiu. To zasa pozitívne ovplyvňuje ich motiváciu a pracovnú spokojnosť. Investícia do jednoduchšieho utierania a čistenia je investícia do vašich zamestnancov.

 

Zmiernite stres 

šetci vieme, že zoznam vecí, na ktoré sa oplatí myslieť pred návštevou zákazníka, je nekonečný. Vďaka priemyselným čistiacim utierkam Tork sa jednej zbavíte. A to pozitívne ovplyvní nielen výsledok auditu, ale aj vašu náladu.