get-detailed-lift-off-original.jpg

Nech sú lietadlá rýchlejšie vo vzduchu

Lietadlo na zemi predstavuje len výdavky.
Lietadlo vo vzduchu predstavuje zisk.
Lietadlo, ktoré vo vzduchu nefunguje, predstavuje katastrofu.
 
Údržba lietadla je o minimalizácii prestojov – bez ústupkov v oblasti kvality a bezpečnosti. Technici majú sofistikované nástroje a mnohoročný tréning, aby sa dokázali postarať o miliardové vybavenie a o bezpečnosť tisícky životov. Ale mnohí z nich ešte stále používajú handry napriek tomu, že existujú moderné nástroje na utieranie a čistenie. Výsledkom je, že strácajú čas a servis trvá príliš dlho.
 

Prejdite od handier na priemyselné utierky

Tork priemyselné utierky predstavujú ďalšiu generáciu priemyselných čistiacich nástrojov. Sú navrhnuté v spolupráci s leteckým priemyslom a sú BMS certifikované, aby boli v súlade s najvyššími štandardami bezpečnosti na svete. V porovnaní s handrami je s nimi čistenie a utieranie jednoduchšie a efektívnejšie (dokázané testami uskutočnenými v Swerea Resarch Institute).
Vďaka moderným nástrojom na utieranie a čistenie si zabezpečíte aj dôveru svojich zákazníkov. Handry vytvárajú znečistené výrobné prostredie a dojem, že vaše technológie nespĺňajú moderné požiadavky, kvôli čomu získate nižšie skóre v zákazníckych auditoch.
 

Zvýšte produktivitu bez kompromisov v oblasti kvality a bezpečnosti

Mnoho úloh MRO si vyžaduje utieranie a čistenie. Pre zložitosť tejto úlohy musia technici celú prácu robiť manuálne. Kvôli nedostatočnému výkonu handier trávia technici príliš veľa času a námahy pri utieraní a čistení – miesto vykonávania viacerých hodnotnejších úloh. Výsledkom môže byť efektívnejšie využitie času vašej posádky. Tork priemyselné utierky absorbujú oveľa lepšie ako handry a sú nevláknité a antistatické. Ich používaním dosiahnete...
  • 30 % menej stráveného času
  • 20 % menej námahy
  • 40 % menej rozpúšťadiel
 
Get-detailed-LiftOff_TOL_GD_850x350_2.jpg
 

Ukážte, že vám na čase vašich technikov záleží

Dôkladná kontrola lietadla si zvyčajne vyžaduje 50 000 pracovných hodín. A čo tak ušetriť podstatnú časť z nich? Priemyselné utierky od Tork sú dostupné so systémom zásobníkov, ktoré môžete flexibilne rozmiestniť v pracovnom prostredí. Takýmto spôsobom získate lepší súlad s 5S a zabezpečíte, že správne nástroje sú vždy na tom správnom mieste pre tie správne ruky. Už viac nestrácajte čas chodením cez celý hangár, aby ste sa dostali k handrám, alebo ich vyhodili.
 

Znížte emisie VOC a zabezpečte si certifikát ISO.

Práca MRO si často vyžaduje použitie rozpúšťadiel. Handry sú objemné a vyžadujú nadbytočné množstvá rozpúšťadiel, čím vystavujú technikov nadmernému objemu emisií VOC. Tork priemyselné utierky vyžadujú menšie množstvo rozpúšťadiel na dokonale odvedenú prácu – pomáhajú vám zabezpečiť si certifikát ISO a poskytnúť lepšie pracovné prostredie.